WOMEN ELİTE YOL BİSİKLET YARIŞI BAŞLIYOR.

Tour Of Eftalia Hotels & Velo Alanya Kadın Yol Bisiklet Yarışı 03-04 Şubat tarihlerinde Alanya da yapılacak. Yarışlara 9 ülke, 14 takımdan 75 sporcu katılıyor.

WOMEN ELİTE YOL BİSİKLET YARIŞI BAŞLIYOR

Tour Of Eftalia Hotels  & Velo Alanya Kadın Yol Bisiklet Yarışı 03-04 Şubat tarihlerinde Alanya da yapılacak. Yarışlara 9 ülke, 14 takımdan 75 sporcu katılıyor.

 

UCI(Dünya Bisiklet Birliği) puanı veren, Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun yarış takviminde olan ve Türkiye bisiklet tarihinin ilk uluslararası kadınlar yol bisiklet yarışı olma hüviyetini taşıyan Bisiklet Yol Yarışı Alanya’nın ev sahipliği ile gerçekleşecek. Yarış 03 Şubat Cumartesi günü Alanya – Gazipaşa – Dim Çayı – Alanya güzergâhında 128 kilometre de yapılacak. Saat 10.00 da Kızılıkule önünden start alacak yarış 13.30 da Mola Kavşağı Anıt önünde bitecek. 04 Şubat Pazar günü yarış Türkler-Side-Alara-Alanya güzergâhında 129,3 km de yapılacak. Saat 10.00 da Eftelia Hotel önünde start alacak yarış saat 13.30 da Mola Kavşağı Anıt önünde bitecek.

 

HAFTA SONU YOLLAR KAPALI

Tour Of Eftalia Hotels  & Velo Alanya Kadın Yol Bisiklet Yarışı için cumartesi günü saat 08.00 ile 14.00 arası İskele Cad. – Rıhtım Cad. – Ahmet Tokuş Bul. – Tosmur Cad. sahil trafiğe kapalı olacaktır. Alanya – Gazipaşa – Dimçayı kontrollü trafik akışı olacak. 04 Şubat Pazar günü 08.00 ile 14.00 arası Şeyh Şamil Cad. – Türkmen Başı Cad. – Atatürk Bulvarı Güney Şeridi trafiğe kapalı olacak. Türkler- Manavgat ve Kale – Damlataş caddeleri geçişlerinde kontrollü trafik akışı olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir