Karayollarında Durum

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

 Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İzmir-Aydın Otoyolu’nun Torbalı bağlantı kolu 1-2. kilometrelerinde Serbest Geçiş Sistemi montajı nedeniyle İzmir-Aydın yönünde bant aktarması yapılacak. Bu kesimde ulaşım Torbalı yönünde iki yönlü gerçekleştirilecek.

İzmir Çevre Otoyolu’nun Bornova- Çanakkale istikameti Cengizhan kavşağı ile Otoyol Hizmet Tesisleri arasında yaya üst geçidi yapım çalışmaları başladı. Bu nedenle çalışmalar süresince 00.00-07.00 saatlerinde yol ulaşıma kapatılarak, trafik akışı servis yoluna yönlendirilecek.

Tirebolu- Doğankent yolunun 33. kilometresindeki güvenlik tünelinde yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 07.30-18.00 saatlerinde ulaşıma tek şeritten kontrollü izin verilecek.

Antalya-Alanya yolunun 22-28. kilometrelerindeki kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Çeşmeli-Mersin-Tarsus Otoyolu’nun 1-5. kilometrelerinde (Serbest Bölge-Tarsus Batı kavşakları) üstyapı çalışmaları nedeniyle Mersin-Adana istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım diğer yönden kontrollü sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir