15 bin TL’ye aldı! Son hali inanılmaz…

Bolu’da, restoran işletmecisi Emrah İslam(31), 15 bin liraya satın aldığı 1973 model halk arasında ‘Vosvos’ olarak bilinen otomobili öyle bir hale getirdi ki…

Emrah İslam, aracı kullandığı zaman eski yıllara gitmiş gibi hissettiğini belirterek, “Sabah uyanıp arabaya baktığımda, arabanın suratı zaten gülüyor gibi. Gülen bir surat sizi karşılıyor. Bu da insana pozitif bir enerji veriyor. İlk defa bir madde ile bir bağ kurdum” dedi.

mrah İslam, 2 yıl önce halk arasında ‘Vosvos’ olarak bilinen 1973 model Wolkswagen Bettle marka otomobili 15 bin lira karşılığında bir kişiden satın aldı.

BOLU’da, restoran işletmecisi Emrah İslam(31), 15 bin liraya satın aldığı 1973 model halk arasında ‘Vosvos’ olarak bilinen otomobil için 10 bin lira harcayarak aracı yeniledi.

Emrah İslam, bir arkadaşının tamir atölyesinde otomobilin motoruna kadar bazı parçalarını zevkine göre orijinaliyle yenileyerek 10 bin lira masraf yaptı.

70’li yıllara beslediği ilgi nedeniyle o yılların havasını yaşayan İslam, gözü gibi baktığı aracıyla görenlere nostalji yaşatıyor. Vosvos’un çocukluk döneminden beri hayali olduğunu belirten Emrah İslam, “Vosvos bende zaten bir tutkuydu. Hep hayalimdi.

 

kaynak:https://www.sabah.com.tr/galeri/otomobil/15-bin-tlye-aldi-son-hali-inanilmaz/7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir