Mehmet Şahin ‘Yeni Hal’ Kompleksindeki Çalışmaları İnceledi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin yapımı devam eden yeni hal kompleksindeki çalışmaları yerinde inceledi.

 

.

 

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin yapımı devam eden yeni hal kompleksindeki çalışmaları yerinde inceledi.

Alanya’nın Türkler Mahallesi’nde 154 dönümlük alanda kurulması planlanan ve projesini ALTSO’nun üstlendiği Yeni Toptancı Hali’nin çalışmalarını yerinde inceleyen başkan Şahin, inşaat mühendislerinden bilgi aldı.

Müteahhit Çetin Dağlı’dan sürecin ilerleyişi hakkında bilgi alan Şahin, projenin her safhasını takip ettiklerini söyledi. Şahin, Alanya’nın Turizm, Emlak ve İnşaat gibi Tarım sektörünün de bölge ekonomisinin lokomotiflerinden biri olduğu aktardı. Projeyi hal esnaflarının talepleri doğrultusunda modern biçimde hazırladıklarını belirten Mehmet Şahin, “Alanya’mızın lokomotifi olan tarım sektörü için Alanya Ticaret ve Sanayi Odası olarak elimizi taşın altına koyduk. Çok zorlu bir süreçten geçerek bu projeyi hazırlayarak görevimizi en iyi biçimde yerine getirmiş olsak da bundan sonraki sürecin de takipçisi olacağız. Bugün mühendis arkadaşlardan yapım konusunda teknik bilgiler aldık. İnşaatın hız kazanması ve sorunsuz biçimde tamamlanması için de elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.