Fi Çi hayranlarına güzel haber! Yeni bir Fi Macerası başlıyor!

 

Fi Çi hayranlarına güzel haber! Fi Çi final yapmaya hazırlanırken Fi Macerası isimli bir belgesel başladı. Belgeselde dizinin yayınında ve yapımında emeği geçen herkes Fi dizisini anlatacak. Fi Macerası birinci bölümde Serenay Sarıkaya duygularını dile getirdi. İşte Fi Çi hakkında son gelişmeler…

Fi Çi dizisi yayınlandığı günden beri izleyicileri ekrana bağlıyor, yeni bölüm merak içinde bekleniyor. Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal’ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor. Fi Çi yeni bölümde neler olacak diye merak edilirken Puhu TV Fi Çi hayranlarına yeni bir güzel haber verdi. Fi Çi dizisi finale doğru geri sayım yaparken Fi Macerası isimli belgeselin yayınlanacağı duyuruldu.

Fİ MACERASI

Fi Çi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerinin yer alacağı  belgesel FiMacerası Serenay Sarıkaya ile başladı. Dizide Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını şöyle dile getirdi: Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey.. Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge’nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

 

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.