Önemli isimler Bovinya Perde açılışında bir araya geldiler

Bovinya Perde mağazasının açılışına Alanya’nın önemli simaları iştirak etti.

Alanya Belediye başkanı Adem Murat Yücel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Eski Konaklı Belediye Başkanı Ali Şahin açılış duası sonrası kurdelayı beraber kestiler.

BovinyaPerde-Açılış Duası-Adem Murat Yücel - Nuri Demir-Ali Şahin-Şükrü Sipahioğlu-Mehmet Celayir-Tamer Tunçer
BovinyaPerde-Açılış Duası-Adem Murat Yücel – Nuri Demir-Ali Şahin-Şükrü Sipahioğlu-Mehmet Celayir-Tamer Tunçer

İkramların sunulduğu açılışta Vikingen Hotel, Saphir Hotel, WhiteCity Hotel sahipleri başta olmak üzere birçok Alanya’nın tanınmış isimleri bir araya gelerek Leyla & Tamer çiftine yeni iş hayatlarında başarılar dilediler.

Perde üzerine her çeşit ürünün sunulduğu Bovinya Perde’ de, showroomun şık tasarımı da ilgi çekiciydi. Açılıştaki misafirler hem ürünleri hemde Showroom’un dekorasyonunu beğendiklerini belirttiler.

3 katlı olan Bovinya Perde;

Perde tasarım ve uygulama, Tül ve Fonluk Kumaş çeşitleri, Stor / Zebra / Jaluzi / Dikey Stor / Piliseli perde gibi mekanizmalı perdelerin tasarlanması ve montajı, Korniş Montaj, Ücretsiz keşif / ölçü alımı, Perde tamirat, Perde Aksesuar Çeşitleri,  ile hizmet sunmaktadır.

Bovinya Perde Röportajı

Alanyapower – Peki kim bu Bovinya Perde diye işyeri sahibesi Leyla hanım’a sorduk ;

Leyla Hanım – Annem “Vasfiye Celayir” Konaklının ilk perde mağazasını yaklaşık 30 yıl kadar önce açan kişidir. Aile mesleğimiz haline gelen perde sektörünün, kardeşimle beraber çocukluktan beri, Konak Perde isimli mağazamızda içinde yer aldık. Şu an kardeşim “Pınar Uzun” Konaklı ve Avsallarda Petek Perde adındaki perde mağazası ile hizmet sunmaktadır.

Bovinya Perde ise Alanya merkezdeki konumu, güleryüzlü hizmet anlayışı, ürün çeşitliliği, kaliteli işçiliği, gününde teslim disiplini ve yılların tecrübesi ile Alanya’ya sektöründe profesyonel hizmet sunması amacı ile eşim Tamer ile oluşturduğumuz bir markadır.

BovinyaPerde-Açılış-İşverenler- Tamer Tunçer - Leyla Celayir TunçerAlanyapower – Tamer Bey Bovinya’nın anlamı varmıdır nedir?

Tamer Bey – Evet var. Bizim ve hemşerilerimiz için aslında anlamlı, şöyleki ; Ben Bolu’luyum, Eşim Artvin’li, ancak yıllardır buradayız ki bu nedenle “doğduğumuz yer değil doyduğumuz” yer olan Alanya’lı olduk. Bo-lu, Art-vin, Alan-ya, şehirlerimizin isminden “Bovinya” marka adımızı oluşturduk. Hem bizi anlatan hem eşi benzeri olmayan hemde orjinal bir isime kavuştuğumuzu düşünüyoruz.

Alanyapower – Rakiplerinizden sizi ayıran farklar var mıdır? nedir  ?

Tamer Bey – En önemli farkımız 30 yıla dayanan bir Perde dikiş, sunum, tasarım tecrübemiz olsa gerek. Diğer yandan elbette her sektör gibi Perde sektörü de yenileniyor, her yıl moda tasarımlar göz dolduruyor, mekanizmalı perdeler yaygınlaşıyor. Yılların tecrübesi ile modern uygulamaları müşterilerimizin taleplerine en uygun şekilde sentezleyebilecek fima olacağımızı düşünüyorum.

Bir farkta iki katı showroom üçüncü katı dikim atölyesi olacak şekilde ilk 3 katlı Perde mağazasıyız.

Alanyapower – Mağanızda yer alan markalar nelerdir ?

Tamer Bey – Türkiyenin en iyi perde markaları ile anlaştık. kalite ve çeşitlilik açısında herkes tarafından kabul gören ” Taç ” ve ” Brillant ” markalarına ağırlık verdik. Zengin ve şık ürünleri ile “Nenis Home Collection” ‘ın da Alanya merkezdeki satış noktasıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir