Cüneyt Arkın’dan kötü haber

Türk televizyonlarının efsane oyuncusu Cüneyt Arkın`dan kötü haber Cünety arkın nasıl oldu? Cüneyt Arkın öldü mü? Cüneyt Arkın kimdir? Cüneyt arkın`ın kariyeri ve yaşam hikayesi…. Sanat camiasını üzüntüye boğan haber… Sevenleri ev hayranları Cüneyt Arkın`ın son sağlık durumunu merak ediyor. Cüneyt Arkın`ın doktorundan açıklama geldi mi? Cüneyt Arkın`a ne oldu?

 

Yeşilçam`ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, yaşadığı solunum sorunları nedeniyle kaldırıldı. Arkın`ın yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürdüğü ifade ediliyor. Son gelişmelere göre Cüneyt Arkın`ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yapılacağı bildirildi. İşte detaylar…

Yeşilçam`ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, Silivri’deki yazlığında yaşadığı solunum sıkıntısı yaşamaya başladı. Yakınlarının araması üzerine 81 yaşındaki usta oyuncu, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada ilk tetkikleri yapılan Arkın, yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Genel durumu takibe alınan Arkın’ın durumunun iyiye gitmesi halinde yarın yoğun bakımdan çıkarılarak normal odaya alınacağı öğrenildi.

Kontrolleri yapılan sanatçı, rutin uygulama doğrultusunda oksijen aldı ve daha sonra evine geri döndü.

Cüneyt Arkın`ın Instagram hesabından da “Rutin kontrol için hastaneye gidilmiştir. Evde kullanmış olduğu oksijeni hastanede takıldı ve daha sonra evine geri döndü. Her şey yolunda” mesajı paylaşıldı.

Yoğun Bakıma Kaldırılan Cüneyt Arkın`ın Oğlu Murat Arkın`dan güzel haber geldi

“BABAMIN SAĞLIĞI GAYET İYİ” KOAH hastası olan sanatçı, kontroller için bugün Silivri`deki bir özel hastaneye gitti. Kontrolleri yapılan sanatçı, rutin uygulama doğrultusunda oksijen aldı ve daha sonra evine geri döndü. Son durumu ile ilgili olarak oğlu Murat Arkın, instagram hesabından “Babamın sağlığı gayet iyi. Endişelenecek bir durum yok. Dünden bu yana bizleri mesajları ile, duaları ile yalnız bırakmayan sizler vefasınız, dostluksunuz. Sizler bu ülkede hala güzel bir şeyler olabileceğinin en büyük kanıtısınız. Sağolun” açıklamasını yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir